У петак 3.6.2022. године  у нашој школи су одржане  „Игре без граница“, активност планирана Развојним планом.

Ученици 1. – 4. разреда су се такмичили у четири мешовите екипе, док су ученици 5. – 8. разреда имали екипе по разредима и надметали су се међусобно и против екипе родитеља и екипе запослених.  Такмичење је било у следећим спортским активностима: бацање лопте у кош, извођење пенала, надвлачење конопца, ношење јајета у кашици, лимбо денс и скакање у врећи. Владала је добра такмичарска атмосфера уз фер навијање и дружење ученика и родитеља.

У нижим разредима је победила екипа „Бубамара“ са освојених 17 поена. Другопласирани су „Скакавци“ са 15 поена. Треће место су освојиле „Пчелице“ са 14 поена. Четврто место су заузели „Лептирићи“ са 13 поена.

У старијим разредима победу су однели ученици седмог разреда, надмашивши и родитеље и запослене.

Зaхвљујемо се свим учесницима, а посебно родитељима који су  дошли да бодре ученике и родитељима који су учествовали као екипа у такмичењу.