Квиз „Знање без граница“ за ученике од петог до осмог разреда

Традиционални квиз „Знање без граница“ одржан је у четвртак 24. јануара 2019. године. Своје знање у познавању опште културе, решавању асоцијација и ребуса показали су ученици од петог до осмог разреда.

Најбољи резултат постигла је екипа Почетника (Никола Илић, V разред, Невена Лаврив, VI разред, Милан Ерић, VII разред и Сара Ђукановић, VIII разред), освојивши прво место са 24 бода. Друго место заузела је екипа Генијалаца (Александра Којић, VI разред, Сања Максић, VII разред и Радо Јасиковац, VIII разред) са 17 бодова. На трећем месту са 15 бодова нашла се екипа Професионалаца (Анђела Деспотовић, V разред, Иван Јездић, VI разред, Нада Кузмановић, VII разред и Владимир Томић, VIII разред). Четврто место припало је екипи Грифиндораца (Ђурђина Јевтовић, V разред, Огњен Видовић, VI разред, Јована Живановић, VII разред и Анастасија Ненадовић, VIII разред) са освојених 12 бодова.