Поступајући према одлукама Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа која се односи на утврђени модел наставе, у Основној школи „Браћа Рибар“ у Доњој Борини због присуства два оболела ученика од Ковид -19 у седмом разреду, одељење седмог разреда од данас, 19.11.2021., па до 28.11.2021.  године прелази на други модел наставе (10 календарских дана).

Дакле, ученици седмог разреда су подељени у две групе које ће наизменично долазити у школу на наставу, док ће група која ће бити кући тог дана бити у обавези да наставу прати онлајн.

Уколико у међувремену не буде нових пријављених случајева оболелих од Ковид -19 у овом разреду, одељење у пуном саставу се враћа у школске клупе у понедељак 29.11.2021. године.

Директор школе
Љиљана Јекић