Школска 2019/20. година почеће у понедељак, 02. септембра 2019. године. Први часови  почињу  у обе школе у 07:45 часова. Настава ће се одвијати у првој смени током целе школске године.

Ученици првог разреда ће бесплатно добити цео комплет уџбеника, које је финансирала Општина Мали Зворник.

Наша школа  ушла је у пилот пројекат ,,Обогаћен једносменски рад“. Пројекат подразумева да ће ученици после часова остајати, након наставе и имаће прилику да у школи раде домаће задатке и баве се активностима у складу са њиховим интересовањима. Биће обезбеђена ужина за ученике који су се одлучили за додатне активности.

Родитељски састанци ће се одржати у уторак, 03. септембра 2019. године, у 13 часова, како би родитељи који су се изјаснили да њихова деца учествују у овом пројекту, потпишу сагласност.