Општинско такмичење из енглеског језика и других страних језика

Према Календару такмичења за основне школе Министарства просвете у нашој школи је 4.2.2023. године организовано општинско такмичење из енглеског језика, као првог страног језика. На такмичење су изашли ученици осмог разреда Основне школе „Бранко Радичевић“, Мали Зворник и Основне школе „Браћа Рибар“, Доња Борина. Према пропозицијама, три такмичара Основне школе „Бранко Радичевић“ су освојили нека од прва три места и уз дипломе, награђени су и књигама.

Честитамо за остварени успех!

У недељу 5.2.2023. године, у нашој школи је организовано и одржано и такмичење из другог страног језика. Учествовали су ученици осмог разреда Основне школе „Стеван Филиповић“, Радаљ из руског језика, ученици Основне школе „Бранко Радичевић“, Мали Зворник из шпанског језика и ученици Основне школе „Браћа Рибар“, Доња Борина из француског језика.

У прилогу су резултати са такмичења.

Енглески језик

Шпански језик