Производи са новогодишње радионице на продајној изложби хуманитарног карактера

Поводом новогодишњих празника ученици II2,  III2 и  IV2  ИО Брасина на часовима ликовне културе израђивали су Новогодишње украсе комбиновањем различитих материјала из свакодневног живота са ликовним материјалима. Новогодишња радионица реализована је и као угледни час, развијајући код ученика и међупредметне сарадње, одговоран однос према здрављу, одговоран однос према околини, естетичку компетенцију и предузетништво. Радионица је, такође, и наставак активности које су у школи започете у циљу подизања свести о значају енергетске ефикасности под слоганом „Окрени на зелено“.

Све продукте настале уметничком рециклажом ученици су изложили на продајној изложби која је организована испред школе. Прикупљени новац ученици су донирали у хуманитарне сврхе. Бићемо срећни ако наш труд и рад некоме измами осмех на лицу.