Реализоване ученичке екскурзије за 2021/2022. годину

Планиране ученичке екскурзије за 2021/2022. годину у ОШ „Браћа Рибар“ реализоване су у петак 13.05.2022. године, а према Правилнику о извођењу ђачких екскурзија.

• Ученици првог циклуса су ишли на једнодневну екскурзију на релацији Доња Борина – Брасина – Крупањ музеј ( улазница), Богоштица, Дом српске поезије „Десанка Максимовић“,  манастир Свете Тројеручице  Хиландарске – Мачков камен –  Бања Ковиљача музеј (улазнице) –  Брасина –  Доња Борина;
  • Ученици петог и шестог разреда су путовали на релацији Доња Борина – Опленац – Топола – Орашац – пећина Рисовача – Буковичка Бања – Доња Борина, такође у току једног дана;
  • Ученици седмог и осмог разреда су ишли на дводневну Доња Борина –Београд-Смедеревска тврђава-Пожаревац (галерија М. Павловић-Барили )- Костолац (Виминацијум, Мамут парк) –  Сребрно језеро (ноћење) – Голубачка тврђава – Доња Борина.

Све три екскурзије су прошле без проблема, ученици и наставници имају веома позитивне утиске.