Исказивање интересовања за упис у основну школу

Основна школа „Браћа Рибар“
01.04.2020.

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ ПРЕДШКОЛАЦА,

Обзиром да су ваша деца у овој школској години дорасла за упис у први разред, а околности су ванредне, обавештавамо вас да од среде 01.04.2020. можете електронским путем да искажете интересовање за упис детета у основну школу. Сам упис ученика ће бити накнадно, по окончању ванредне ситуације и о томе ћете бити на време обавештени.

Исказивање интересовања за упис детета у основну школу вршите на порталу Еуправа  https://euprava.gov.rs/ , изаберете опцију  Услуге, у падајућем менију изаберете Образовање где имате опцију Исказивање интересовања. Ту ће вам се појавити упутства за поступање, а имате и УПУТСТВО за родитеље  где вам је до детаља описан начин пријаве и попуњавања потребних података.

Уколико имате потребу и за све додатне информације можете контактирати стручног сарадника школе на број телефона 062/888-1834 или мејлом verapascan@gmail.com .

Срдачан поздрав и у здрављу уписивали децу у школу,

Вера Пашћан, стручни сарадник у ОШ „Браћа Рибар“, Доња Борина