Доња Борина

Дана 12.10.2017. године, реализован је Јесењи крос.

ОСНОВНА  ШКОЛА „БРАЋА  РИБАР“ –  ДОЊА  БОРИНА 

Пласман ученика:

ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ ДЕЧАЦИ
Предшколска група Предшколска група Предшколска група Предшколска група Предшколска група
1. Лазић Миланка 1. Дероњић Лука
2. Савић Јована 2. Борковић Андреј
3. 3. Деспотовић Никола
Први разред Први разред Први разред Први разред Први разред
1. Богдановић Анђела 1. Јефтовић Никола
2. Петровић Тања 2. Вукашиновић Божидар
3. 3. Максић Никола
Други разред Други разред Други разред Други разред Други разред
1. Алексић Александра 1. Видовић Срђан
2. Павловић Анђела 2. Младновић Лазар
3. Илић Ивана 3. Јосиповић Павле
Трећи разред Трећи разред Трећи разред Трећи разред Трећи разред
1. Којић Тијана 1. Савић Андреј
2. Несторовић Јована 2. Гвозденовић Душан
3. Радић Николина 3. Мијатовић Вук
Четврти разред Четврти разред Четврти разред Четврти разред Четврти разред
1. Крстић Биљана 1. Радић Јован
2. Јефтовић Ђурђина 2. Деспотовић Марко
3. Деспотовић Анђела 3. Новаковић Лука
Пети разред Пети разред Пети разред Пети разред Пети разред
1. Лаврив Невена 1. Видовић Срђан
2. Мићић Биљана 2. Лазар Лазић
3. Алексић Анђела 3. Илић Мирко
Шести разред Шести разред Шести разред Шести разред Шести разред
1. Стевановић Ана 1. Батић Кристијан
2. Јевтић Јелена 2. Крстић Стефан
3. Марковић Емилија 3. Ерић Милан
Седми разред Седми разред Седми разред Седми разред Седми разред
1. Јасиковац Светлана 1. Томић Владимир
2. Јездић Андреа 2. Тадић Александар
3. Ненадовић Анастасија 3. Петровић Филип
Осми разред Осми разред Осми разред Осми разред Осми разред
1. Којић Сања 1. Марковић Ђорђе
2. Бојић Марија 2. Гаврић Никола
3. Лаврив Ирена 3. Деспотовић Милош
Брасина Брасина Брасина Брасина Брасина
Први разред Први разред Први разред Први разред Први разред
1. Николић Јана 1. Јездић Јован
2. Матић Анђела 2. Томић Матеја
3. Максић Николина 3.
Други разред Други разред Други разред Други разред Други разред
1. Јовановић Теодора 1. Владић Вукашин
2. Ћирић Тина 2. Томић Марко
3. Павловић Ања 3. Чолаковић Стева
Трећи разред Трећи разред Трећи разред Трећи разред Трећи разред
1. Радичевић Весна 1. Крстић Марко
2. Перић Дуња 2. Павловић Марко
3. Томић Николина 3. Томић Филип
Четврти разред Четврти разред Четврти разред Четврти разред Четврти разред
1. Кукољ Милица 1. Николић Вук
2. Јездић Николина 2. Илић Никола
3. Јевтић Јелена 3.

Наставник физичког васпитања:

Драган Павловић