Обавештење о почетку школске 2020/2021 године

Настава у матичној школи и издвојеном одељењу одвијаће се у једној смени.

Ученици првог разреда сваког дана имају по три часа, ученици од другог до четвртог имају по четири часа, док ученици од 5-8 имају 5 и више часова, према распореду.

Настава у матичној школи одвијаће се по распореду :
1.час 7:45 – 8:15
2.час 8:20 – 8:50
3.час 8:55 – 9:25
4.час 9:40 – 10:10
5.час 10:15-10:45
6.час 10:50 -11:20
7.час 11:25 -12:05

Ученици петог, шестог и осмог разреда подељени су на две групе. Група А и група Б. Обавештење о групама ученици ће добити од одељенског старешине.

Група А долази на наставу понедељак, среда и петак а група Б уторак и четвртак. Следеће седмице се групе ротирају. Што значи да ће групе Б доћи у школу у уторак, 01.09.2020.године.

Ученици седмог разреда се не деле на групе и они долазе у школу све радне дане, по распореду који ће добити од одељенског старешине.
Ученици који немају наставу одређеног дана у школи прате наставу од куће online, путем Јавног сервиса РТС-а.

Ученицима у ИО Брасина настава почиње у 8:00 часова
Ученици су у комбинацији први и други разред, трећи и четврти. Сатницу ћете добити од одељенских старешина Караклић Радмиле и Јојић Добринке.

За ученике у току септембра неће бити обезбеђена ужина, препоручујемо да родитељи деци спреме ужину коју ће понети од куће.

Родитељи су у обавези да пре доласка ученика у школу изврше проверу тј.измере им температуру и у случају повишене температуре не шаљу дете у школу а о томе обавесте учитеља/одељенског старешину. Забрањен је улазак родитељима у школску зграду и дете може да се испрати само до школског дворишта где ће бити преузет од стране дежурног учитеља.

Ученици и запослени су дужни да се придржавају свих прописаних мера у виду обавезног ношења маски, држања дистанце и што чешћег прања руку.