„Подељена срећа је два пута већа“

Ученици наше школе су, под слоганом Дечје недеље „Подељена срећа је два пута већа“, учествовали у хуманитарној акцији прикупљања плишаних играчака. Прикупљене играчке су продате донатору који је износ од 17.500,00 динара уплатио за лечење Лане Јовановић, девојчице оболеле од спиналне мишићне атрофије, за коју се прикупљају средства за лечење у Америци. Обзиром да су ученици прикупили више од потребног броја играчака, део преосталих је продат на хуманитарним лицитацијама, а други део дониран за хуманитарни базар који је организовала Библиотека „17. септембар“ Мали Зворник.

Допринос ове акције је вишеструк. Осим прикупљених новчаних средстава уплаћених за лечење болесне деце, у нашој школи се ових дана ширила једна лепа, пријатна, подстицајна атмосфера. Једни друге смо подстицали на хуманост и ширих размера.