ДЕЧИЈА НЕДЕЉА – „Шта детету треба да расте до неба?!“

• Као и сваке године учитељи у матичној школи реализовали су активности поводом Дечије недеље. Ове године слоган је „Шта детету треба да расте до неба”. Активности су реализоване четврти и пети час, у периоду од 10:30 до 12:05.
  • У активностима су учешће узели сви ученици од 1.до 4.разреда.  Ученици су и овога пута показали изузетан труд и маштовитост.
  • У петак, 30.09.2022. у холу школе постављена је изложба дечијих радова на тему „Шта детету треба да расте до неба“.
  • У понедељак, 03.10.2022.године реализован је спортски дан – „Деци игре треба“. У разним играма ученици су показали колико је спорт важан за здравље.
  • Уторак, 04.10.2022.реализована је активност заједничког осликавања платоа испред школе „Деца воле, деци треба…“. Ученици 1.разреда су посетили градску библиотеку „17. септембар“ у Малом Зворнику.
  • Среда, 05.10.2022. – Маскенбал „Машта може свашта“. У разноликим костимима ученици су прошетали од школе до црквеног дворишта. Шетњи су присуствовали и неки родитељи.
  • Четвртак, 06.10.2022.2022. – Излет „Природи у походе“ – Са својим учитељима ученици су уживали у лепотама природе, бојама јесени и чистом ваздуху.
  • Петак, 07.10.2022. – приредба у част ђака првака. Разноликим рецитацијама и скечевима ученици су показали свој труд и рад. На крају приредбе првацима су подељени беџеви и добродошлице.

У прилогу се налазе фотографије са свих активности.

Актив учитеља