За најбоље у школској 2021/2022 години општина Мали Зворник уручила адекватне поклоне

За остварене изванредне резултате током школске 2021/2022. године, општина Мали Зворник је на традиционалном пријему за најбоље ђаке и просветне раднике, уприличеном у сали Скупштине општине Мали Зворник, у среду, 14. септембра ове године, наградила пет ученика и једну наставницу из наше школе.

Награђени ученици су:

1. Милица Кукољ, ученик генерације и носилац дипломе “Вук Караџић”
  2. Никола Илић, носилац дипломе “Вук Караџић”
  3. Ђурђина Јефтовић, носилац дипломе “Вук Караџић”
  4. Анђела Деспотовић, носилац дипломе “Вук Караџић”
  5. Јована Несторовић, за освојено 3. место на републичком такмичењу из српског језика

Награђена наставница је Сузана Секулић, наставница српског језика, која је допринела успеху ученице Јоване Несторовић за освајање трећег места на републичком такмичењу из српског језика.

Према Решењу Општинског већа општине Мали Зворник награђени су добили поклон књиге и новчане награде.

У име колектива наше школе честитамо свим награђенима.