Први дан школске 2021/2022 године

Председник општине, Зоран Јевтић, и заменик председника, Милош Радојчић уручили су бесплатне уџбенике ученицима првог разреда матичне школе у Борини и ИО у Брасини. Руководство општине Мали Зворник већ неколико година пружа економску подршку родитељима ученика првог разреда свих основних школа на територији Малог Зворника. Ову посебну прилику искористили су да, кроз разговор са првацима и њиховим родитељима, пожеле ученицима срећан полазак у школу и много успеха током осмогодишњег школовања. Поред директора школе, Љиљане Јекић,  стручног сарадника, Вере Пашћан и родитеља, присуствовали су и учитељи Славка Илић и Бранко Бошковић.

Ђаке прваке првог дана нове школске године обрадовали су и поклони- бојанке под називом „Наша Србија, уз помоћ којих ће прваци моћи да истакну своју машту и креативност и упознају са лепотама наше земље. Школске клупе је заузело укупно 19 ђака првака, а полазак у школу обележио је и свечани чин, слушање химне Републике Србије „Боже правде“ и читање писма министра просвете Бранка Ружића упућеног ученицима.