Трећа награда на конкурсу „Дигитални час 2016/2017“

Министарство трговине, туризма и телекомуникација је расписало Наградни конкурс за наставнике основних школа „Дигитални час“ у школској 2016/2017. години, чији је циљ подстицање употребе информационих технологија као наставних средстава, односно употреба информационих технологија које су применљиве у настави и уједно усклађене са задацима и циљевима часа.

На овом конкурсу наши наставници Станковић Александра и Душан освојили су трећу награду са радом „Веб граматика“.

1 thought on “Трећа награда на конкурсу „Дигитални час 2016/2017“”

1. I’m commenting to let you understand what a really good experience my cousin’s princess undergone using yuor web blog. She mastered too many issues, including what it is like to have a wonderful coaching character to have men and women easily grasp chosen extremely tough matters. You undoubtedly did more than readers’ expectations. Many thanks for coming up with those practical, dependable, revealing as well as unique tips about that topic to Ethel.

Оставите коментар